Jazdecký klub NAPOLI | Slovak Equestrian Club

O nás

Jazdecký klub NAPOLI

Jazdecký klub NAPOLI bol prvýkrát ako športový klub zaregistrovaný v roku 2009. Priestory klubu sú súčasťou moderného športového areálu x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2, ktorý poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. V lete 2016 rezort získal štatút Slovenského olympijského tréningového centra. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory. Jazdecká časť areálu s rozlohou takmer 400 000 m2 vznikla v spolupráci s popredným nemeckým dizajnérom Prof. Dr. Arno Gegom a jej hlavný cieľ je organizácia najprestížnejších jazdeckých podujatí na svete. V x-bionic® equestor sphere si prídu na svoje všetci milovníci koní, obzvlášť pretekov v skokoch na koni, vo vytrvalostnom jazdení, dostihov a drezúry. Mesto Šamorín sa pýši bohatou históriou chovu koní, čo robí x-bionic® sphere správnym miestom pre všetkých jazdeckých profesionálov a nadšencov i divácku verejnosť.

440

LETNÝCH STAJNÍ

198

ZIMNÝCH STAJNÍ

3

TRÁVNATÉ ARÉNY

3

PIESKOVÉ ARÉNY

2

VNÚTORNÉ HALY

1

DOSTIHOVÁ DRÁHA 1650m

NAJ ÚSPECHY NÁŠHO JAZDECKÉHO KLUBU NAPOLI

Za každý jeden úspech sme vďační našim jazdcom, koníkom, ošetrovateľom, veterinárom, trénerom, organizátorom.

 • ROK 2019

  Najlepší jazdec senior: 1. Michaela Supeková, 3. Lucia Supeková, st.

  Najlepší jazdec junior: 2. Lucia Supeková, ml.

  Najlepší kôň: 1. Girola de Quercus

  Najúspešnejšia dvojica:1. Michaela Supeková a Girola de Quercus

  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI, Šamorín

  Na Majstrovstvách Európy v Euston Parku (MEYDAN FEI ENDURANCE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS EUSTON PARK 2019), ktoré sa konali v auguste 2019 nás reprezentovala Michaela Supeková s koňom Girola de Quercus a Lucia Supeková, st. s koňom Furius.
  V septembri 2019 sme sa zúčastnili aj Majstrovstiev Sveta juniorov a mladých jazdcov v Taliansku v Pise (FEI MEYDAN WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP YJ 2019), kde nás reprezentovala Lucia Supeková, ml. s koňom FC Husein.

 • ROK 2018

  Najlepší jazdec senior: 1. Michaela Supeková, 2. Lucia Supeková, st.

  Najlepší jazdec junior: 1. Lucia Supeková, ml., 2. Michaela Supeková

  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI, Šamorín

  V septembri 2018 sme sa zúčastnili na Svetových jazdeckých hrách - FEI WORLD Equestrian Games 2018, ktoré sa konali v Tryone USA. Z nášho klubu reprezentovali Slovensko: Mario Hoffmann s koňom NOVISAAD D´AQUI, Miriam Malá s koňom EFERIA DE RIO FRIO. Tieto preteky, ale žiaľ skončili sklamaním. Nedokončené priestory, nevhodné podmienky a nepriaznivé počasie sa podpísali pod veľmi zlú atmosféru a po viacerých problémoch boli preteky predčasne zastavené a zrušené.
  V Pise sa v júli 2018 konali Majstrovstvá Európy juniorov a mladých jazdcov (FEI ENDURANCE ERUOPEAN CHAMPIONSHIPS YJ 2018) kde nás reprezentovala Michaela Supeková s koňom Girola de Quercus a umiestnila sa na krásnom 2.mieste.
  Na Majstrovstvách sveta mladých koní 2018 (2018 FEI WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP FOR YOUNG HORSES), ktoré sa organizovali v septembri 2018 u nás v X-BIONIC SPHERE v Šamoríne, nás reprezentovali: Mario Hoffmann s koňom Rock D´Ecupillac, Lucia Supeková st. s koňom J S Siete de Oro, ktorá skončila na 6.mieste , Michaela Supeková s koňom RO Vedette, ktorá skončila na 7.mieste a Lucia Supeková ml. s koňom FC Husein.    

 • ROK 2017

  Najlepší jazdec senior: 1. Michaela Supeková, 3. Miriam Malá
  Najlepší jazdec junior: 1. Lucia Supeková, ml., 2. Michaela Supeková
  Najlepší kôň: 2. Charlie FT, 3. Amy FT
  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI, Šamorín

  Svetový rebríček juniorov – Lucia Supeková, jun. – 1.miesto
  Svetový rebríček seniorov – Michaela Supeková – 6.miesto

  Na Majstrovstvách sveta juniorov a mladých jazdcov (FEI ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIPS FOR YOUNG RIDERS & JUNIORS 2017), ktoré sa konali v septembri 2017 v Taliansku nás reprezentovala Michaela Supeková s koňom Girola de Quercus, kde obsadili 8.miesto.
  Na Majstrovstvách Európy (FEI ENDURANCE EUROPEAN CHAMPIONSHIP FOR SENIORS 2017), ktoré sa konali v auguste 2017 v Brusseli nás reprezentovali Mario Hoffmann s koňom Novisaad D´Aqui, Miriam Malá s koňom Spirit, Petra Hubačová s koňom Ocaz, Simona Zelmanová s koňom Tom Jones a Lucia Supeková, st. s koňom Aquiles.
  V kategórii mladých koní (FEI WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP FOR YOUNG HORSES) nás reprezentovala Michaela Supeková s koňom Mounadel B.

 • ROK 2016

  Najlepší jazdec senior: 1. Simona Zelmanová, 2. Lucia Supeková, st., 3. Michaela Supeková

  Najlepší jazdec junior: 1. Michaela Supeková, 2. Lucia Supeková, ml.

  Najlepší kôň: 1. Ocaz, 2. Leonardo

  Najúspešnejšia dvojica: 1. Simona Zelmanová a Tom Jones, 2. Petra Hubačová a Ocaz

  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI, Šamorín

  Na Majstrovstvách Sveta (Longines FEI World Endurance Championship 2016), ktoré sa konali v septembri 2016 u nás v X-BIONIC SPHERE v Šamoríne, nás v kategórii seniorov reprezentovali Mario Hoffmann s koňom Sonic, Simona Zelmanová s koňom RAS Antorcha, Petra Hubačová s koňom Ocaz, Michaela Supeková s koňom SAGVAR DE GARBI a Lucia Supeková, st. s koňom Aquiles.

  V septembri 2016 sa vo Francúzsku v Negrepelisse konali Majstrovstvá Európy mladých koní (FEI WORLD CHAMPIONSHIP FOR YOUNG HORSES 2016) kde nás reprezentovala Simona Zelmanová s koňom Leonardo.

 • ROK 2015

  Najlepší jazdec senior: 1. Mario Hoffmann, 3. Petra Hubačová

  Najlepší kôň: 3. Sonic De Vilaformiu

  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI

  Najúspešnejšia dvojica: 1. Mario Hoffmann a Sonic de Vilaformiu, 2. Petra Hubačová a Ocaz, 3. Katarína Roux Šafránová a Naffa de Lap

  Na Majstrovstvách Európy (THE FEI EUROPEAN ENDURANCE CHAMPIONSHIPS 2015), ktoré sa konali v septembri 2015 u nás v X-BIONIC SPHERE v Šamoríne nás reprezentovali Mario Hoffmann s koňom Sonic de Vilaformiu, Petra Hubačová s koňom Ocaz, Katarína Roux Šafránová s koňom Naffa de Lap a Soňa Prikrylová s koňom Arwim.

 • ROK 2014

  Najlepší jazdec – senior: 1. Mario Hoffmann, 2. Petra Hubačová
  Najlepší kôň: 2. Arwim, 3. Sonic de Vilaformiu
  Najúspešnejšia dvojica: 2. Mario Hoffmann a Arwim, 3. Mario Hoffmann a Sonic de Vilaformiu
  Najlepší klub: 1. JK NAPOLI Šamorín

  Na Majstrovstvách sveta mladých koní (FEI WORLD CHAMPIONSHIP FOR YOUNG HORSES), ktoré sa organizovali v septembri 2014 u nás v Hippo aréne v Šamoríne so štartom v Pezinku, nás reprezentoval Mario Hoffmann s koňom Fado de Vilaformiu a obsadil 12.miesto.


01
02
03

Jazdecký klub NAPOLI, s.r.o. | Slovak Equestrian Club © 2020